Cenník platný od 1. júna 2019

Rande fotenie (exteriér Budmerice a okolie)

119 EUR
Fotenie trvá cca 1 hodinu. Výsledkom je 15 - 20 upravených fotografií v digitálnej podobe

*************************************************************************************************

Svadobné fotenie

Na základe našich niekoľkoročných skúseností s fotením svadieb Vám prinášame 3 balíky, ktoré pokrývajú všetky najdôležitejšie okamihy Vášho svadobného dňa. V prípade, že Vám ani jeden balík nevyhovuje, napíšte nám a radi Vám naceníme individuálny balík podľa Vašich predstáv.

Pre všetky svadby fotené v mesiacoch január, február a marec platí 30% zľava z ceny balíkov svadobných fotení. Zľava sa nevzťahuje na cestovné náklady a tlačené produkty (fotoknihy, plátna, fotky, svadobné boxy atď.).

Všetci klienti, ktorí si u nás zaväzne objednajú balík L, maju rande fotenie ZDARMA.

Cenník platný pre svadobnú sezónu 2020 si stiahnete tu.

Cenník platný pre svadobnú sezónu 2019 na vyžiadanie.

*************************************************************************************************

Dodatočné informácie

- Možnosť doobjednať fotografie tlačené na Pro Photo papier, Fine Art papier a bavlnené plátno. Informácie o cenách mailom.

- Možnosť zakúpenia darčekových poukazov. Osobný odber / zaslanie elektronicky zdarma; pri zaslaní poštou (doporučene 1tr. podľa sadzobníka SP 1,45 EUR)

- Taktiež si môžete u nás objednať economy a luxusné art fotoknihy tlačené u renomovaného tlačiara. Na tieto fotoknihy je potrebné uhradiť zálohu pri objednávke. Informácie o cenách mailom.

- USB flash disk 7 EUR.

- Fotografie pre Vás zálohujeme po dĺžku jedného roka. Každopádne doporučujeme, aby ste si fotografie zálohovali aj sami.

- Vyššie spomenuté fotenia prebiehajú v exteriéri v Budmericiach a blízkom okolí. Nie je problém pricestovať aj na inú lokalitu za vami, k cene sa však pripočítavajú cestovné náklady 0,25 EUR / km.

- Zaslanie fotografií poštou 3,50 EUR (listová zásielka v obálke formátu A4 do 500g).

- Retuš nezahŕňa montáže, ktoré sú na vyžiadanie spoplatnené osobitne.

- Ďakujeme a tešíme sa na fotenie s vami! ;-)

svadobne fotenie, svadobne portretove fotenie, svadobne fotenie v atelieri, fotenie v studiu, svadobne fotenie bratislava, svadobne fotenie trnava, svadobne fotenie pezinok, svadobna reportaz svadobne pribehy svadobne fotenie rande, svadobne rande najlepsie svadobne fotky kvalitny svadobny fotograf best of weddings