Cenník platný od 1. októbra 2018

Rande fotenie (exteriér Budmerice a okolie / ateliér Bratislava)

119 EUR
Fotenie trvá cca 1 hodinu. Výsledkom je 10 plne retušovaných fotografií v digitálnej podobe na USB kľúči. 1 fotografia podľa vášho výberu v rozmeroch 20x30 cm v tlači. Každá ďalšia fotka nad rámec balíka je 10 EUR. V cene je úprava a retuš. Pozor, pri ateliérových foteniach je potrebná dochvíľnosť, nakoľko ateliér je zajednaný na určitú hodinu.

*************************************************************************************************

Svadobné fotenie

Cenník si stiahnete tu.

*************************************************************************************************

Dodatočné informácie

- Možnosť doobjednať fotografie tlačené na Pro Photo papier, Fine Art papier a bavlnené plátno. Informácie o cenách mailom.

- Taktiež si môžete u nás objednať economy a luxusné art fotoknihy tlačené u renomovaného tlačiara. Na tieto fotoknihy je potrebné uhradiť zálohu pri objednávke. Informácie o cenách mailom.

- Online galéria je dostupná iba na určitú dobu a slúži iba na výber fotografií určených na ďalšiu editáciu.

- Fotografie pre Vás zálohujeme po dĺžku jedného roka. Každopádne doporučujeme, aby ste si fotografie zálohovali aj sami.

- Vyššie spomenuté fotenia prebiehajú v exteriéri v Budmericiach a blízkom okolí. Nie je problém pricestovať aj na inú lokalitu za vami, k cene sa však pripočítavajú cestovné náklady 0,25 EUR / km.

- Zaslanie fotografií poštou 3,50 EUR (listová zásielka v obálke formátu A4 do 500g).

- Retuš nezahŕňa montáže, ktoré sú na vyžiadanie spoplatnené osobitne.

- Ďakujeme a tešíme sa na fotenie s vami! ;-)

svadobne fotenie, svadobne portretove fotenie, svadobne fotenie v atelieri, fotenie v studiu, svadobne fotenie bratislava, svadobne fotenie trnava, svadobne fotenie pezinok, svadobna reportaz svadobne pribehy svadobne fotenie rande, svadobne rande najlepsie svadobne fotky kvalitny svadobny fotograf best of weddings