Cenník platný od 1. mája 2023

Svadobné fotenie

Na základe našich niekoľkoročných skúseností s fotením svadieb Vám prinášame niekoľko možností svadobných balíkov, ktoré pokrývajú všetky najdôležitejšie okamihy Vášho svadobného dňa. V prípade, že Vám ani jeden balík nevyhovuje, napíšte nám a radi Vám naceníme individuálny balík podľa Vašich predstáv.

Cenník platný pre svadobnú sezónu 2023 dostupný tu

*************************************************************************************************

Dodatočné informácie

- Možnosť doobjednať fotografie tlačené na Pro Photo papier, Fine Art papier a bavlnené plátno. Informácie o cenách mailom.

- Taktiež si môžete u nás objednať economy a luxusné art fotoknihy tlačené u renomovaného tlačiara. Na tieto fotoknihy je potrebné uhradiť zálohu pri objednávke. Informácie o cenách mailom.

- Cena USB 8gb flash disk 6 EUR.

- Fotografie pre Vás zálohujeme po dĺžku jedného roka. Každopádne doporučujeme, aby ste si fotografie zálohovali aj sami.

- Vyššie spomenuté fotenia prebiehajú v exteriéri v Budmericiach a blízkom okolí. Nie je problém pricestovať aj na inú lokalitu za vami, k cene sa však pripočítavajú cestovné náklady 0,45 EUR / km.

- Zaslanie fotografií poštou 5 EUR (listová zásielka v obálke formátu A4 do 500g).

- Retuš nezahŕňa montáže (napr. spájanie 2 a viac fotografií do jedného záberu, výmena postáv atď.), ktoré sú na vyžiadanie spoplatnené osobitne.

- Ďakujeme a tešíme sa na fotenie s vami!

svadobne fotenie, svadobne portretove fotenie, svadobne fotenie v atelieri, fotenie v studiu, svadobne fotenie bratislava, svadobne fotenie trnava, svadobne fotenie pezinok, svadobna reportaz svadobne pribehy svadobne fotenie rande, svadobne rande najlepsie svadobne fotky kvalitny svadobny fotograf best of weddings